Komornik – Wysogotowo i okolice


Gdy kolejne prośby o zapłatę należności oraz wezwania do zapłaty nie przynoszą żadnych efektów, sprawą powinni zająć się komornicy: Wysogotowo może skorzystać z usług naszej kancelarii komorniczej, ponieważ jest to jeden z rewirów naszego działania. Jak wygląda współpraca z komornikiem oraz jakich formalności należy dopełnić, by proces odzyskiwania wierzytelności wszedł na drogę prawną?


Komornik w Wysogotowie: dlaczego warto?


Jako wierzyciele mogą Państwo zadecydować, by odzyskiwaniem należności zajął się komornik. Wysogotowo to jedna z lokalizacji, na terenie której działa kancelaria komornicza komornika sądowego Radosława Justa, dlatego mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość obsługi, rzetelność i zaangażowanie. Dlaczego warto skorzystać z usług komornika?

  • - Sprawa wchodzi na drogę prawną;
  • - Komornik może zająć rachunek bankowy;
  • - Komornik może wnioskować o zajęcie części wynagrodzenia i świadczeń;
  • - Jeśli powyższe rozwiązania nie skutkują spłaceniem należności, możliwe jest odzyskanie części środków dzięki licytacjom komorniczym.

Ani klienci indywidualni, ani firmy nie mają powyższych możliwości, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalisty, który dopilnuje formalności, a gdy trzeba – zorganizuje licytacje komornicze. Wysogotowo poleca usługi naszej kancelarii: zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane odzyskaniem wierzytelności z tego rewiru.


Współpraca z komornikiem w Wysogotowie – krok po kroku


Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że nie wystarczy zwrócić się do komornika z prośbą o odzyskanie wierzytelności – aby można było rozpocząć postępowanie egzekucyjne, wierzyciel musi najpierw zdobyć tytuł egzekucyjny i klauzulę wykonalności. Dopiero wówczas składa wniosek, na podstawie którego komornik może rozpocząć odzyskiwanie wierzytelności. Początkowo doręcza zawiadomienia sądowe, by następnie odnaleźć majątek wierzyciela, zająć jego konto bankowe i oszczędności lub część wynagrodzenia i świadczeń, a jeśli te działania okażą się niewystarczające – przeprowadza licytacje komornicze.

Tutaj możesz śledzić na bieżąco najnowsze obwieszczenia o licytacjach ruchomości oraz nieruchomości.

Przejdź do licytacji
Niniejsze strony mają charakter informacyjny i nie stanowią reklamy działalności prowadzonej przez kancelarie. Informacje zawarte na stronie nie stanowią również oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek inny sposób.

Wykonanie informatykPoznan     2014-15 © www.komornikjust.pl   Radosław Just Komornik Sądowy Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu