Komornik – Komornik Poznań Grunwald i okolice


Jednym z zadań komornika sądowego są licytacje komornicze – Poznań - Grunwald to jeden z rejonów, w którym może się tym zająć nasza kancelaria. To jeden ze sposobów wyegzekwowania zobowiązania od dłużnika, choć nie wszystko może zostać przedmiotem licytacji. Warto pamiętać, że jest to kolejny etap działań, które podejmują komornicy; Poznań – Grunwald nie jest pod tym względem wyjątkiem. Przystępuje się bowiem do nich dopiero w momencie, gdy dotychczasowe wezwania do zapłaty i zajęcie rachunku bankowego nie przynoszą żadnych efektów. Jak zatem rozpocząć działanie i skorzystać z pomocy komornika?


Komornik dla Poznania – Grunwaldu: zapraszamy!


Jeśli samodzielne działania nie przynoszą skutku, nie ma sensu zwlekać: sprawę powinien przejąć komornik. Poznań – Grunwald może skorzystać z usług kancelarii Radosława Justa. To doskonały wybór, jeśli szukają Państwo pomocy i informacji, w jaki sposób przystąpić do działania. Formalności, wnioski, terminy – wszystko to może sprawiać trudności osobom bez doświadczenia, a takowego nie posiada w zasadzie większość wierzycieli. Jeśli należą Państwo do tego grona, zapraszamy do kontaktu: podpowiemy, co zrobić w danej sytuacji.


Jak wyglądają licytacje komornicze w Poznaniu – Grunwaldzie – i nie tylko?


Przedmiotem licytacji komorniczej są ruchome i nieruchome elementy majątku dłużnika, na przykład:

  • - biżuteria i zegarki,
  • - maszyny przemysłowe,
  • - sprzęt RTV i AGD,
  • - domy, mieszkania,
  • - garaże i miejsca postojowe,

oraz wiele innych. Jeśli komornik nie może zająć dochodów dłużnika, zajmuje jego majątek – oznacza przedmioty, ale umożliwia użytkowanie ich do momentu licytacji. Po wycenie następuje obwieszczenie o licytacji komorniczej podana do publicznej wiadomości nie później niż na dwa tygodnie przed terminem licytacji.

Tutaj możesz śledzić na bieżąco najnowsze obwieszczenia o licytacjach ruchomości oraz nieruchomości.

Przejdź do licytacji
Niniejsze strony mają charakter informacyjny i nie stanowią reklamy działalności prowadzonej przez kancelarie. Informacje zawarte na stronie nie stanowią również oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek inny sposób.

Wykonanie informatykPoznan     2014-15 © www.komornikjust.pl   Radosław Just Komornik Sądowy Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu