Komornik – Lusowo i okolice


Odzyskiwanie należności wymaga niekiedy skorzystania ze wsparcia profesjonalisty, jakim jest komornik. Lusowo nie należy pod tym względem do wyjątków! Zarówno wierzytelności na dużą kwotę, jak i te mniejsze powinny być spłacone: jeśli mają Państwo problem z odzyskaniem swoich pieniędzy, kontakt z komornikiem będzie najlepszym rozwiązaniem.


Lusowo: komornik i egzekucja komornicza to duże ułatwienie


Komornik sądowy jest funkcjonariuszem publicznym, który wykonuje osobiście czynności z zakresu postępowania egzekucyjnego oraz zabezpieczającego i tym samym ma większe możliwości odzyskania wierzytelności. Warto wspomnieć, że do poszczególnych rewirów przypisani są inni komornicy; Lusowo to teren działania kancelarii Radosława Justa, dlatego zapraszamy do kontaktu wszystkich wierzycieli poszukujących skutecznych rozwiązań zgodnych z prawem. Jak wyglądają kolejne etapy działań?


Egzekucje i licytacje komornicze w Lusowie i okolicach


Współpraca z komornikiem to przede wszystkim następujące etapy:

  • - uzyskanie przez wierzyciela tytułu egzekucyjnego oraz klauzuli wykonalności;
  • - złożenie do komornika wniosku o wszczęcie egzekucji komorniczej;
  • - wezwanie dłużnika do zapłaty zobowiązań i przedstawienia wykazu majątku;
  • - egzekucja komornicza obejmująca majątek ruchomy i nieruchomy.

Ze względu na to, że w większości sytuacji koszt egzekucji pokrywa dłużnik, warto zwrócić się po pomoc do kancelarii komorniczej – dzięki temu sprawa nabiera tempa, a wierzyciel nie musi dłużej samodzielnie zajmować się wzywaniem do zapłaty czy wręcz poszukiwaniem dłużnika. Jako doświadczona kancelaria komornicza wiemy, że wielu wierzycieli zwleka ze zgłoszeniem z obawy przed formalnościami czy utrudnieniami. Zapraszamy do kontaktu: wyjaśnimy wszystkie wątpliwości oraz pomożemy na każdym etapie egzekucji komorniczej. Jeśli poszukują Państwo informacji odnośnie takich zagadnień jak egzekucje czy licytacje komornicze w Lusowie, zapraszamy. Najwyższa pora, by zadbać o własny interes i odzyskać wierzytelności! 

Tutaj możesz śledzić na bieżąco najnowsze obwieszczenia o licytacjach ruchomości oraz nieruchomości.

Przejdź do licytacji
Niniejsze strony mają charakter informacyjny i nie stanowią reklamy działalności prowadzonej przez kancelarie. Informacje zawarte na stronie nie stanowią również oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek inny sposób.

Wykonanie informatykPoznan     2014-15 © www.komornikjust.pl   Radosław Just Komornik Sądowy Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu