Komornik - Poznań

Decyzja zapadła – do odzyskania należności konieczne będą usługi komornika. Poznań i okoliczne to miejscowości, gdzie można skorzystać z pomocy renomowanej kancelarii, w której egzekucje komornicze przeprowadza Radosław Just. Jeśli chcą Państwo się dowiedzieć, od czego zacząć cały proces odzyskiwania należności od dłużnika, zastanawiacie się, jakie dokumenty skompletować oraz szukacie wsparcia, zapraszamy do kontaktu – wyjaśnimy, na czym polega zajęcie komornicze, jak wygląda postępowanie oraz w jaki sposób zacząć odzyskiwanie należnych środków od dłużnika.

Postępowanie egzekucyjne – co robić, by odzyskać należność?

Gdy inne metody zawodzą, jedynym rozwiązaniem pozostaje egzekucja komornicza, podczas której komornik za pomocą środków przymusu doprowadza do wykonania wyroku – poprzez zajęcie i spieniężenie majątku dłużnika na poczet jego zobowiązań. Aby proces windykacji komorniczej mógł się w ogóle rozpocząć, niezbędny jest tytuł wykonawczy, czyli tytuł egzekucyjny zaopatrzony w klauzulę wykonalności. Na jego podstawie mogą Państwo złożyć wniosek o wszczęcie egzekucji komorniczej. W większości spraw możliwe jest samodzielne dokonanie wyboru komornika – Poznań to jedna z lokalizacji, na której terenie działa kilku komorników, dlatego podczas podejmowania decyzji warto kierować się opiniami o danej kancelarii oraz jej doświadczeniem. 

W naszej kancelarii Klienci otrzymają nie tylko profesjonalną pomoc, ale również wszystkie niezbędne informacje. Jeśli postępowanie egzekucyjne jest dla Państwa zupełnie nowym zagadnieniem, zapraszamy do kontaktu celem wyjaśnienia wszelkich niejasności i wątpliwości. Nie musicie Państwo obawiać się przy tym o koszt postępowania – z wyjątkiem kilku sytuacji całkowity koszt egzekucji ponoszony jest przez dłużnika. Rekomendujemy skorzystanie z usług profesjonalistów (niezależnie od wysokości kwoty należności). Dzięki temu rozwiązaniu nie muszą już Państwo dłużej tracić czasu oraz pieniędzy na dalsze ponaglenia i próby skontaktowania się z unikającym płatności dłużnikiem.

Tutaj możesz śledzić na bieżąco najnowsze obwieszczenia o licytacjach ruchomości oraz nieruchomości.

Przejdź do licytacji
Niniejsze strony mają charakter informacyjny i nie stanowią reklamy działalności prowadzonej przez kancelarie. Informacje zawarte na stronie nie stanowią również oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek inny sposób.

Wykonanie informatykPoznan     2014-15 © www.komornikjust.pl   Radosław Just Komornik Sądowy Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu