Komornik – Poznań Jeżyce i okolice


Jeśli kolejne wezwania do zapłaty nie przynoszą żadnych efektów, najwyższa pora, by sprawą zajęli się profesjonaliści – komornicy. Poznań Jeżyce to jedna z dzielnic Poznania, na której terenie działa nasza kancelaria komornicza: prowadzimy egzekucje oraz licytacje komornicze. Poznań Jeżyce mogą liczyć na najwyższą jakość obsługi, rzetelność i zaangażowanie; jeśli Państwa dłużnik prowadzi działalność lub mieszka na terenie tej dzielnicy, zapraszamy do kontaktu.


Komornik dla Poznania Jeżyce: którą kancelarię wybrać?


Gdy ponaglenia i wezwania do zapłaty zawodzą, jedynym sposobem na odzyskanie wierzytelności może być komornik. Poznań Jeżyce nie są pod tym względem wyjątkiem: nasza kancelaria prowadzi sprawy związane z egzekucjami komorniczymi nie tylko na terenie Poznania, ale również w okolicznych miejscowościach. Co ważne, w przypadku spraw:

  • - dotyczących nieruchomości,
  • - dotyczących wydania nieruchomości,
  • - dotyczących wprowadzenia w posiadanie nieruchomości,
  • - dotyczących opróżnienia pomieszczeń (w tym lokali mieszkalnych)

wierzyciel nie może zdecydować się na usługi dowolnej kancelarii – musi wybrać spośród komorników z danego rewiru. W przypadku Jeżyc mogą Państwo zdecydować się na usługi kancelarii komorniczej komornika sądowego Radosława Justa. Nasze duże doświadczenie oraz zaangażowanie w sprawy naszych klientów sprawiają, że współpraca przebiega bezproblemowo.


Jak działa komornik w Poznaniu Jeżyce?


Aby zlecić egzekucję długu komornikowi konieczne jest posiadanie tytułu wykonawczego, wydanego przez sąd wraz z klauzulą wykonalności. Dopiero na podstawie tego dokumentu wierzyciel może złożyć wniosek o rozpoczęcie egzekucji komorniczej. Komornik wzywa do zapłaty, zajmuje rachunek bankowy lub część wynagrodzenia i świadczeń, a jeśli jest to niewystarczające – może również zająć majątek ruchomy i nieruchomy oraz zorganizować licytację komorniczą. W większości przypadków wszystkie koszty egzekucji pokrywa dłużnik, choć w niektórych sytuacjach obowiązek ten ciąży na wierzycielu. W jakich? Zapraszamy do kontaktu: wyjaśnimy, jak złożyć wnioski, jaka dokumentacja będzie potrzebna oraz przedstawimy wszystkie najważniejsze informacje.

Tutaj możesz śledzić na bieżąco najnowsze obwieszczenia o licytacjach ruchomości oraz nieruchomości.

Przejdź do licytacji
Niniejsze strony mają charakter informacyjny i nie stanowią reklamy działalności prowadzonej przez kancelarie. Informacje zawarte na stronie nie stanowią również oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek inny sposób.

Wykonanie informatykPoznan     2014-15 © www.komornikjust.pl   Radosław Just Komornik Sądowy Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu