Komornik – Dąbrówka i okolice


Gdy przychodzi pora, by sprawą zajął się komornik, Dąbrówka może liczyć na usługi renomowanej kancelarii i pomoc komornika sądowego Radosława Justa. Proces egzekwowania należności bywa żmudny, a samodzielnie poszukiwanie informacji może skutkować powielaniem nieprawdziwych przekonań i niedotrzymaniem terminów. W takich chwilach z pomocą przychodzą profesjonalni komornicy – Dąbrówka należy do rewiru naszej kancelarii.


Komornik w Dąbrówce: jak wygląda współpraca?


Na wstępie warto zaznaczyć, że jeśli sprawa dotyczy:

  • - nieruchomości,
  • - wydania nieruchomości,
  • - opróżnienia pomieszczeń,
  • - wprowadzenia w posiadanie nieruchomości,

może się nią zająć jedynie komornik z danego rewiru, przy czym w danym regionie może działać kilka kancelarii komorniczych. Kancelaria Radosława Justa to właśnie jedna z kancelarii działających w tym rewirze i prowadzących licytacje komornicze – Dąbrówka może zatem w tym wypadku skorzystać z naszych usług. Jeśli pomimo wcześniejszych działań nadal nie nastąpił zwrot należności, najwyższa pora zwrócić się do profesjonalistów i skorzystać z usług komornika z wieloletnim doświadczeniem.


Jak działają komornicy w Dąbrówce – i nie tylko?


Ze względu na to, że podstawą do przeprowadzenia egzekucji komorniczej jest tytuł wykonawczy zaopatrzony w sądową klauzulę wykonalności, jeszcze przed przekazaniem sprawy komornikowi należy wystąpić do sądu z powództwem przeciwko dłużnikowi. Tytułem egzekucyjnym – zgodnie z definicją – jest:

  • - prawomocne orzeczenie sądu lub ugoda zawarta przed sądem;
  • - orzeczenie referendarza sądowego;
  • - akt notarialny, w którym dłużnik poddał się egzekucji;
  • - inne orzeczenia, ugody i akty.

Po uzyskaniu tytułu egzekucyjnego wierzyciel składa wniosek o wszczęcie egzekucji komorniczej – mogą to Państwo zrobić w naszej kancelarii. Po dopełnieniu formalności komornik przystępuje do działania: egzekucja może być przeprowadzona na kilka sposobów, przy czym niekiedy konieczna jest wizyta u dłużnika, dlatego warto zdecydować się na usługi kancelarii komorniczej z danego rewiru. Zapraszamy wszystkie osoby, które szukają pomocy w egzekucji komorniczej w Dąbrówce - i nie tylko.

Tutaj możesz śledzić na bieżąco najnowsze obwieszczenia o licytacjach ruchomości oraz nieruchomości.

Przejdź do licytacji
Niniejsze strony mają charakter informacyjny i nie stanowią reklamy działalności prowadzonej przez kancelarie. Informacje zawarte na stronie nie stanowią również oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek inny sposób.

Wykonanie informatykPoznan     2014-15 © www.komornikjust.pl   Radosław Just Komornik Sądowy Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu