Komornik - Przeźmierowo

Maile ponaglające, prośby o zapłatę, przypomnienia, wezwania – żaden z tych sposobów nie przyniósł oczekiwanego efektu? Nie ma zatem co zwlekać – jeśli nie mogą Państwo samodzielnie odzyskać należności, pora skorzystać z usług komornika. Przeźmierowo to jedna z lokalizacji, na której terenie działa komornik sądowy Radosław Just – zapraszamy zatem do skorzystania z usług naszej kancelarii. Od ponad dziesięciu lat zajmujemy się odzyskiwaniem pieniędzy dla naszych Klientów – na terenie Poznania oraz okolicznych miejscowości, ale nie tylko.

Postępowanie egzekucyjne – jak współpracować z komornikiem?

Podstawą egzekucji prowadzonej przez komornika sądowego jest tytuł wykonawczy, czyli określenie granic egzekucji (zaopatrzony w sądową klauzulę wykonalności). Mając taki tytuł wykonawczy, mogą Państwo zwrócić się do komornika i przekazać sprawę do egzekucji komorniczej. Choć sprawę może prowadzić dowolny komornik, w Przeźmierowie i innych okolicznych miejscowościach warto wybierać komornika działającego w danym rewirze, szczególnie że nie wszyscy komornicy mają prawo do prowadzenia spraw poza nim.

Jak powinien wyglądać wniosek egzekucyjny? Wzór dokumentu oraz inne niezbędne wnioski znajdą Państwo na naszej stronie internetowej – warto się z nimi zapoznać, ponieważ wniosek egzekucyjny powinien zawierać konkretne dane. Niezwykle istotne jest także załączenie oryginału tytułu egzekucyjnego z klauzulą wykonalności. Podczas egzekucji komorniczej komornik zajmuje ruchomy i nieruchomy majątek dłużnika na poczet zaciągniętych i nieuregulowanych zobowiązań. Najczęściej egzekucja polega na zajęciu części wynagrodzenia, świadczeń czy konta, choć komornik może również zająć mieszkanie, samochód, a nawet sprzęty domowe, które wystawione są następnie na licytację komorniczą. Egzekucje komornicze stanowią trudną sytuację nie tylko dla dłużników, ale również wierzycieli – warto podjąć współpracę z renomowaną kancelarią, która pomoże na każdym etapie egzekucji oraz będzie służyła niezbędnym wsparciem.

Tutaj możesz śledzić na bieżąco najnowsze obwieszczenia o licytacjach ruchomości oraz nieruchomości.

Przejdź do licytacji
Niniejsze strony mają charakter informacyjny i nie stanowią reklamy działalności prowadzonej przez kancelarie. Informacje zawarte na stronie nie stanowią również oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek inny sposób.

Wykonanie informatykPoznan     2014-15 © www.komornikjust.pl   Radosław Just Komornik Sądowy Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu