komornicy poznań

Obwieszczenia o licytacjach.

Tutaj możesz śledzić na bieżąco najnowsze obwieszczenia o licytacjach ruchomości oraz nieruchomości.

Nadchodzące licytacje


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań Grunwald i Jeżyce

Serdecznie witamy na stronie Kancelarii Komornika Sądowego Radosława Just przy Sądzie Rejonowym Poznań – Grunwald i Jeżyce.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne informacje na temat postępowań komorniczych oraz zakresu działalności komornika. Zamieściliśmy również wnioski egzekucyjne oraz wnioski o eksmisję, które mogą Państwo bezpłatnie pobrać na swój komputer. Na bieżąco aktualizujemy także informacje o planowanych licytacjach ruchomości i nieruchomości.

Komornik Radosław Just swoim obszarem działania obejmuje dzielnice Grunwald i Jeżyce w Poznaniu, a do właściwości miejscowej Sądu Rejonowego Poznań – Grunwald i Jeżyce należą również inne miejscowości, m.in. Komorniki, Plewiska, Skórzewo, Dąbrówka, Przeźmierowo oraz Tarnowo Podgórne. Zwracamy uwagę na fakt, iż komornik ma prawo działać poza swoim rewirem, jeśli taki będzie wybór Wierzyciela – wyjątek stanowią sprawy o egzekucję z nieruchomości. Komornik działa na obszarze właściwości Sądu Apelacyjnego w Poznaniu.

Kancelaria Komornicza - Radosław Just

Adres

Jackowskiego 40/6 (I piętro), 60-512 Poznań

tel. 61 22 33 012   fax. 61 22 33 014

poznan.just@komornik.pl oraz biuro@komornikjust.pl

Bank Gospodarki Żywnościowej SA Centrala-Departament Operacji Krajowych

Nr konta: 02 2030 0045 1110 0000 0224 7850

Kancelaria Komornicza

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Czwartek: 8.00 – 16.00

Piątek: 8.00 - 14.30

Dyżur komornika

Poniedziałek w godz.: 11.00 - 14.00

Tutaj możesz śledzić na bieżąco najnowsze obwieszczenia o licytacjach ruchomości oraz nieruchomości.

Przejdź do licytacji
Niniejsze strony mają charakter informacyjny i nie stanowią reklamy działalności prowadzonej przez kancelarie. Informacje zawarte na stronie nie stanowią również oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek inny sposób.

Wykonanie creodesigner     2019 © www.komornikjust.pl   Radosław Just Komornik Sądowy Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu